Aktualności

Objawienie Mistrzostw Świata 2014? 09 kwiecień 2014

Objawienie Mistrzostw Świata 2014?

Neymar, Isco, Pogba, Verratti czy James Rodriguez to fenomenalni młodzi zawodnicy, których będzie można podziwiać podczas Mistrzostw Świata w Brazylii. Jednak są to zawodnicy, którzy już udowodnili, że zasługują na swe miejsce w wielkich klubach i wiele będzie od nich wymagane na tym mundialu. Przyjżyjmy się zatem kilku innym diamentom, które będą miały szansę zabłyszczeć w Brazylii !

Kto jest faworytem Mistrzostw świata ? 09 kwiecień 2014

Kto jest faworytem Mistrzostw świata ?

Mundial zbliża się wielkimi krokami a niektórym drużynom już przypisuje się pewne statusy : faworyci, outsiderzy, niespodzianki, itp. Mistrzostwa świata z reguły zadają wiele pytań i w tym roku nie jest inaczej : czy Brazylia da radę ? czy Hiszpania na zawsze zapisze się w historii ? czy europejczykom uda się mundial z dala od domu ? czy Argentyna odzyska dawniej utraconą chwałę ?

Outsiderzy Mistrzostw Świata 2014 09 kwiecień 2014

Outsiderzy Mistrzostw Świata 2014

Brazylia i Hiszpania to logiczni faworyci 20-ej edycji Mistrzostw Świata, ale nie zapominajmy kilku innych nacji, którym udało się zakwalifikować do turnieju. Być może nie są one uzbrojone po zęby, tak jak Seleçao i Roja, ale na pewno dadzą z siebie wszystko walcząc o tytuł. Kto zasługuje według nas na miano outsidera ?

1