Regulamin

Niniejszy regulamin ma na celu określenie warunków, zgodnie, z którymi użytkownik może korzystać ze strony.

Usługi

Bukmacherskie.eu jest stroną informacyjną.

Bukmacherskie.eu nie jest bukmacherem.

Bukmacherskie.eu nie gwarantuje długości usług świadczonych dla swoich użytkowników i zastrzega sobie prawo do ich zaprzestania w dowolnym momencie.

Odpowiedzialność

Spółka informuje swoich użytkowników, abonentów lub wszystkich innych użytkowników, że informacje rozpowszechniane przez bukmacherskie.eu są dostarczane wyłącznie w celach informacyjnych.

Bukmacherskie.eu nie gwarantuje dokładności informacji zawartych na stronie. Użytkownik lub abonent strony, zobowiązuje się więc do posiadania zdolności prawnej i jest uznawany za wyłącznie odpowiedzialnego za swoje czyny i decyzje. W żadnym wypadku, odpowiedzialność bukmacherskie.eu, jej funkcjonariuszy i pracowników nie może być wyciągnięta przez użytkownika z powodu podanych informacji. Korzystanie z informacji rozpowszechnianych przez bukmacherskie.eu jest na wyłączną odpowiedzialność użytkownika.

Bukmacherskie.eu może tworzyć linki do innych stron. Korzystanie z zewnętrznego linku oznacza dla użytkownika, opuszczenie strony bukmacherskie.eu. W rezultacie, odpowiedzialność bukmacherskie.eu nie może być w żadnym wypadku wyciągnięta, w związku z korzystaniem przez użytkownika z tych linków zewnętrznych.

Zakład sportowy podlega różnym ustawom. Obowiązkiem każdego użytkownika jest, poznać przepisy którym podlega.

Korzystanie ze strony

Tylko użytek osobisty tej strony jest dozwolony. Każde wykorzystanie komercyjne strony jest zabronione. Zabrania się publikować, powielać lub rozpowszechniać w jakikolwiek sposób, całości lub części zawartości strony internetowej bukmacherskie.eu, zarówno w postaci redakcyjnej, ale również grafik lub obrazków, bez wyraźnej zgody SportyTrader Ltd. Wszyscy odwiedzający muszą korzystać ze strony bukmacherskie.eu zgodnie z regulaminem. Jeśli nie zgadzasz się z tymi warunkami, doradzamy aby nie korzystać z naszych usług.

Zmiana regulaminu

Bukmacherskie.eu zachowuje pełne prawo do dokonywania zmian w warunkach korzystania ze strony internetowej w dowolnym momencie.

Obowiązkiem bukmacherskie.eu jest natychmiastowa aktualizacja regulaminu dostępnego na stronie.