5 błędów do uniknięcia !

5 błędów, których należy unikać
Oto podsumowanie 5 najczęściej popełnianych błędów przez graczy. Unikaj ich za wszelką cenę jeżeli nie chcesz by Twoja pula pieniędzy topniała jak śnieg na słońcu !

Iść za głosem serca

Stawiając zakład nie daj ponieść się emocjom ! Konieczne obstawianie ukochanego zespołu jest podstawowym błędem, którego powinieneś się wystrzegać. To zakłóca Twoją analizę. Nie marnuj zysków bezzasadnie z powodu sentymentu dla danej drużyny !

Potrzeba koniecznego odegrania się

Czasem ciężko opanować emocje, w szczególności po przegraniu zakładu w okrutny sposób. W takiej sytuacji, doraźne stawianie pod wpływem frustracji to najgorsze co możesz uczynić ! Jeżeli nie myślisz jasno, odpuść sobie na chwile, daj zmysłom odpocząć. Pośpieszny zakład ma duże szanse na bycie przegranym ! Zachowaj pewność siebie i kontrole nad sytuacją.

Zbyt duże stawki i chęć szybkiego zysku

Aby uniknąć większych, negatywnych zmian w portfelu, staraj się nie przekraczać stawek wyższych niż 5% kapitału przeznaczonego na zakłady sportowe. Zbyt częste zakłady zaprowadzą Cię prosto do bankructwa. Graj według możliwości finansowych, przestrzegając kilku zasad zarządzania portfelem. Dzięki nim unikniesz zbyt częstego czerpania z portfela !

Granie wyłącznie u jednego bukmachera

Konkurencja pomiędzy bukmacherami jest dla Ciebie jak najbardziej korzystna. Rejestrując się wyłącznie na jednym portalu, Twoje opcje będą ograniczone. Aby stawiać po najwyższych kursach, załóż konto u kilku bukmacherów !

Wiara w metodę cud

W zakładach sportowych, najlepszą metodą jesteś Ty. To dzięki własnej analizie statystyk i wiedzy na temat piłki nożnej możesz wytropić najlepsze zakłady. Pewniaki, obiecujące pewny zysk bez mniejszego wysiłku, są jedynie pospolitymi oszustwami. Skorzystaj już teraz z kilku metod na zakłady, które zostały udowodnione !