Typy istniejących zakładów

Rodzaje zakładów na piłkę nożną
Interesuje Cię piłkarski poker ? Możliwości są liczne. Niektórzy bukmacherzy proponują aż 50 różnych zakładów dla jednego spotkania ! Oto przegląd podstawowych zakładów jakie możesz wypróbować.

1 X 2

Zakład najprostszy do zrozumienia, ale za to najtrudniej go ocenić. 1 odnosi się do zwycięstwa gospodarzy, X oznacza remis, 2 zwycięstwo gości.

Podwójna Szansa

Stawiasz na dwa z trzech możliwych rezultatów. Jeżeli wydaje Ci się, że gospodarze na pewno nie przegrają, stawiaj na 1X (zwycięstwo gospodarzy lub remis). Zakład ten zwiększa Twoje szanse na wygraną kosztem kursu ...

+/- 2.5 goli (Over/Under)

Jest to najpopularniejszy zakład o bramki. Obstawiasz fakt, że w jednym spotkaniu padną co najmniej dwie bramki. Musisz samemu ocenić czy mecz będzie otwarty czy zblokowany.

Remis - Nie ma zakładu (Draw no bet)

Dzięki temu typowi zakładów, nie tracisz stawki gdy mecz zakończy się remisem ! Bukmacher niezwłocznie zwróci Ci poniesione koszty. Zakład ten jest bardzo interesujący jeżeli uważasz, że jedna z drużyn nie ma żadnych szans na wygraną ale może doprowadzić do remisu.

Do przerwy / Koniec meczu

Zakład Do przerwy / Koniec meczu łączy wyniki z przerwy i końca spotkania. Aby wygrać zakład, musisz dobrze przewidzieć rezultat jaki będzie w czasie przerwy oraz ten po regulacyjnym czasie gry.

Strzelec gola

U większości bukmacherów, można obstawić ile goli trafi poszczególny gracz, a nawet na strzelcu pierwszej bramki. Uważaj na tego typu zakłady, zasady bukmacherów różnią się w zależności od tego czy dany gracz rozpoczął mecz w podstawowym składzie czy nie.

Handicap

Handicap to prosty zakład typu 1X2, do którego dodajemy lub odejmujemy jednego lub więcej goli aby zbalansować kursy. Na przykład, jeżeli stawiasz na zwycięstwie drużyny 1 z hadicapem -1, musi ona wygrać z różnicą co najmniej 2 bramek.

Dokładny wynik

Musisz przewidzieć dokładny wynik meczu po regulacyjnych 90 minutach. Zakład ten wymaga najwięcej finezji, ale jest również bardzo opłacalny. Różne scenariusze są proponowane, amatorzy wysokich kursów z pewnością będą zadowoleni !

Zakłady na żywo

Są to zakłady z reguły dostarczające dużych emocji ! Kursy zmieniają się tu z prędkością światła, w zależności od tego co dzieje się na murawie i potrafią być naprawdę interesujące. Sam musisz wyczuć dobry interes nie dając ponieść się emocjom ! Dowiedz się więcej o zakładach na żywo z naszego przewodnika.