Wygraj zakład : 5 złotych zasad gracza

Złote zasady gracza
Sam zakład z pozoru nie jest zbyt skomplikowany, lecz pozytywny i ciągły rozwój kapitału to zupełnie co innego. Oto kilka złotych zasad, które uczynią z Ciebie postrach każdego bukmachera !

Stawiaj na zawodach, które znasz

W piłce nożnej, tak jak w innych dziedzinach sportu, najważniejsze jest ustalenie ulubionych rozgrywek. Z całą pewnością łatwiej będzie wywęszyć korzystny zakład w lidze, która Cię interesuje i którą śledzisz.

Analizuj tabele

Analiza rankingów jest ważnym początkowym etapem przed postawieniem zakładu. Te kryterium jest dobrym wskaźnikiem siły zespołów. Zachowaj jednak szczególną ostrożność na początku sezonu. Po zaledwie kilku kolejkach ciężko o prawdziwą hierarchię.

Ustal kontekst

Dla zawodników, są spotkania bardziej i mniej ważne. Zbadanie kontekstu meczu pozwoli Ci zorientować się o motywacji ekipy. Analiza stawki spotkania pomoże Ci wykryć ewentualne spadki motywacji. Przed każdym spotkaniem zapoznaj się z ewentualnym składem. Nieobecność kluczowego gracza może zmienić oblicze zespołu !

Wytrop najistotniejsze statystyki

Analiza statystyk jest ważna. Przed postawieniem zakładu, zapoznaj się z historią konfrontacji i ostatnimi wynikami każdej z drużyn. Ważne jest również kto jest gospodarzem, a kto gościem spotkania. Niektóre drużyny błyszczą na własnej murawie, rozczarowują natomiast gdy grają na wyjeździe.

Korzystaj z najwyższych kursów

Przed postawieniem zakładu, upewnij się że stawiasz po najwyższym kursie. Korzystaj z porównywarek kursów, dzięki nim dowiesz się gdzie postawić aby zmaksymalizować zyski. Ale nie stawiaj na siłę jeżeli kurs zakładu wydaje Ci się zbyt niski !