Poprawne zarządzanie kapitałem finansowym

Zarządzanie budżetem na zakłady sportowe
Przed wykonaniem pierwszego kroku, typując u bukmachera, bardzo istotne jest znanie kilku zasad zarządzania kapitałem. Ponieważ dobry gracz to przede wszystkim dobry zarządca ! Oto kilka zasad, które pomogą Ci w idealnym utrzymaniu portfela.

Ustal budżet na zakłady sportowe

Myśl o tym jak o inwestycji i nigdy nie stawiaj takiej kwoty, która spowodowała by, że znajdziesz się na minusie. Najpierw zdecyduj się na małą inwestycję. Jeżeli po kilku miesiącach wyniki są zadowalające, zwiększ swój budżet i kwoty jakie inwestujesz, nie zmieniając nawyków przy stawianiu !

Zarządzanie stawkami

Wielu graczy stawia zbyt wysoki procent swojego kapitału przy każdym zakładzie. Takie podejście szybko prowadzi do bankructwa w przypadku złej passy ! To jeden z podstawowych błędów, którego powinno się unikać !

Twoje stawki powinny mieścić się pomiędzy 1 a 5% Twojego kapitału. Postaw mniej więcej 1% jeżeli kurs bukmachera wydaje Ci się zbyt wysoki w porównaniu z Twoimi rachunkami. Zwiększ stawkę do 5% w momencie gdy oficjalny kurs jest niższy niż ten, który sam oszacowałeś. To właśnie wtedy mówimy o wartościowym zakładzie !

A jeśli kurs jest niższy niż się spodziewałeś, nie daj się pokusie !

Bądź skromny w zwycięstwie i świadomy po porażce

Uwaga na odprężenie towarzyszące dobrej serii ! Euforia zwykle przekłada się na zbyt pochopne decyzje i wzrost stawek. To świetny przepis na utratę ciężko zarobionego kapitału... Niczego nie zmieniaj gdy dobrze Ci idzie !

Przy złej passie w żadnym wypadku nie staraj się odegrać, zwiększając stawiane kwoty . To najgorsze co można zrobić ! W takiej sytuacji zachowaj spokój i zastanów się nad poprzednio podjętymi decyzjami. Przyjrzyj się poprzednim zakładom, przeanalizuj popełnione błędy i je popraw. Czasem możliwe jest, że nie popełniłeś żadnego błędu, a porażka po prostu wywodzi się z nieprzewidywalności sportu...

Tak więc aby zwyciężać, należy zachować twardą dyscyplinę ! Nawet najlepsza okazja, ze źle dobraną stawką nie posiada żadnej wartości. Dla pasjonata sportu znalezienie dobrego interesu nie stanowi większego problemu. Kontrola nad emocjami i stawkami, to prawdziwy klucz do sukcesu !