Live Bet - Zakłady na żywo

zakład na żywo
Zakład na żywo lub « Live Betting » stawiasz śledząc mecz w telewizji bądź w serwisie oferowanym przez bukmachera. To najbardziej intensywna i ekscytująca forma zakładu.

Jak postawić zakład na żywo ?

Podczas wydarzenia, kursy ulegają zamianie w zależności od jego przebiegu. Bukmacherzy dają Ci do dyspozycji serwis przeznaczony do zakładów na żywo z wieloma typami zakładów oraz nieustannie zmieniającymi się kursami. Niektórzy oferują również powtórki, a nawet transmisje na żywo, aby pomóc Ci dokonać wyboru !

Stawianie zakładu jest standardowe :

Wybierz interesujący Cię kurs
Ustal stawkę
Potwierdź zakład

Jedyną różnicą jest fakt, że musisz bardzo szybko reagować na zmieniające się kursy jeżeli chcesz skorzystać z najkorzystniejszych. Portale bukmacherskie bez przerwy regulują ich kursy i np. celny strzał z wolnego może wszystko zmienić.

Jak skorzystać z Live Bettingu ?

Weźmy przykład meczu Pucharu Polski pomiędzy Wisłą a Cracovią. Przed meczem kursy wynoszą 1.9 dla Wisły, 3.1 dla remisu i 3.2 dla Cracovii.

Według Ciebie Cracovia ma poważne szanse na zwycięstwo ale wolałbyś wpierw poznać skład drużyny przed postawieniem zakładu. Możesz poczekać na rozpoczęcie spotkania, zobaczyć i ocenić oba zespoły i postawić zakład.

Po 15 minutach gry, Cracovia jest w dobrej pozycji i stwarza kilka groźnych sytuacji. Bukmacher decyduje jednak o podniesieniu kursu na 3.35. Przy udanym początku meczu i korzystnej stawce decydujesz się postawić na Cracovii.

Postawiłeś na żywo po lepszym kursie i z dużo większą pewnością, niż przed meczem !

Zakłady na żywo pozwolą Ci na bardziej precyzyjne decyzje i na dostęp do korzystnych kursów i sprzyjających sytuacji ! Możesz dużo wygrać analizując sytuację lepiej niż bukmacher ! Mając spotkanie przed oczami i dzięki dobrej znajomości sportu, znalezienie wartościowego zakładu stanie się dziecinnie proste.

Czy istnieje ryzyko przy zakładach na żywo ?

Stawianie na żywo może okazać się trudne dla początkującego. Euforia po udanej serii bądź frustracja przy złej passie może szybko doprowadzić do nieprawidłowego zarządzania portfelem. Jeżeli dopiero zaczynasz stawiać na żywo, zacznij od niewielkich stawek. Będziesz mógł zwiększyć stawkę, gdy nauczysz się opanowania !

Z którego serwisu skorzystać ?

Bet365 jest jedną z najlepszych stron do Live Bettingu. Oto jej interfejs :

Po założeniu konta, w rubryce « na żywo » będziesz mieć dostęp do wszystkich meczy i spotkań proponowanych na żywo oraz do dostępnych zakładów, widocznych od razu. Kliknij na interesującym Cię spotkaniu i przejdź do bardziej szczegółowego widoku bądź wybierz kurs i od razu postaw zakład !

W interfejsie zakładów na żywo Bet365 znajdziesz :

  • Po lewej : wybór dostępnych spotkań i ich wynik aktualizowany na żywo
  • W głównej części : podgląd spotkania, kilka podstawowych statystyk oraz dostępne zakłady wraz z ich kursami