Sure Bet - Pewny Zakład

Pewny Zakład
Jak sama nazwa wskazuje, Pewny Zakład gwarantuje Ci wygraną nie zależnie od wyniku meczu ! Dzięki tej metodzie możesz zgarniać zyski przy każdym zakładzie, pod warunkiem trzymania się ścisłej metodyki.

Co to jest Pewny Zakład ?

Sure Bet występuje w momencie gdy, stawiając na trzy możliwe rezultaty (1X2), zyskujesz gwarantowany zysk niezależnie od wyniku wydarzenia. W tym wypadku to nieuregulowane kursy pozwalają Ci na każdorazowe zwycięstwo.

Oczywiście, rzadko znajdziesz Pewny Zakład korzystając z usług wyłącznie jednego bukmachera. Aby mieć jak największą szansę na znalezienie takiego zakładu, musisz wybierać najlepsze kursy spośród tych proponowanych przez kilku bukmacherów.

Jak mieć pewność czy to na pewno Pewny Zakład ?

Wystarczą proste obliczenia. Aby upewnić się, że dany zakład jest pewny, trzeba użyć następującej formuły :

(1 / kurs 1) + (1/ kurs X) + (1/ kurs 2) < 1

Na przykład : Legia gra z Widzewem. Najlepsze kursy jakie znalazłeś po analizie kilku bukmacherów to :

Legia Warszawa : 1.9Remis : 3.4Widzew Łódź : 6

(1 / 1.9) + (1 / 3.4) + (1 / 6) = 0.987

Rezultat obliczeń jest poniżej 1, to znaczy, że jest to Pewny Zakład ! Stawiając na każdy możliwy wynik (niekoniecznie muszą to być 3 identyczne stawki), otrzymasz pewien zysk, bez względu na końcowy rezultat. Będzie to w miarę niewielki zysk, jednak regularnie powtarzając tego typu zakłady, ustalając większe stawki, możesz szybko powiększyć swój kapitał bez podejmowania ryzyka !

Wygraj na 100%

Pewny Zakład jest jedyną metodą, która gwarantuje Ci wygraną bez żadnego ryzyka ! Analizując wszystkie kursy w momencie ich pojawienia się w serwisie, szybko znajdziesz nie jeden interesujący Sure Bet.

Musisz jednak upewnić się czy zasady dotyczące zakładów są identyczne u każdego z bukmacherów by nie napotkać przykrej niespodzianki.