Martyngał

Martyngał
Martyngał pochodzi ze świata kasyn i jest metodą, która może zostać wykorzystana przy zakładach sportowych. Pod warunkiem, że masz bardzo głęboki portfel oraz nerwy ze stali !

Co to jest martyngał ?

Grając Martyngałem musisz podwoić stawkę po każdym przegranym zakładzie, aż do kolejnego wgranego zakładu. Stosując tą metodę, przy kursach przekraczających 2, zarobisz duże pieniądze jeśli wygrasz zakład. Ale uwaga, w razie złej serii Twoje stawki zaczną rosnąć w szalonym tempie ! Zaczynając od zwykłej, 2 zł stawki, będziesz musiał postawić 64 zł jeżeli przegrasz 5 pierwszych zakładów.

Martyngał, metoda cud ?

Martyngał zdecydowanie nie jest metodą cud. W przeciwieństwie do Wartościowego Zakładu czy też Pewnego Zakładu, metoda ta nie zwiększy Twych szans na wygraną, to jedynie pojęcie matematyczne, dzięki któremu szybko się wzbogacisz... pod warunkiem, że dysponujesz grubym portfelem, z którego możesz czerpać w nieskończoność.

Wyobraź sobie serie 10 zakładów przegranych z rzędu, z początkową stawką o wartości 2 zł. Przy 11 zakładzie, mając nadzieję na odzyskanie zainwestowanych pieniędzy, będziesz musiał postawić co najmniej 2048 zł ! Na dodatek taka seria nie jest aż tak rzadka jak mogło by się zdawać, szczególnie gdy jesteś pod tak ogromną presją.

Podsumowując, opłacalność Martyngału jest krótkoterminowa i na dłuższą metę na pewno przyniesie Ci straty. A to z dwóch podstawowych powodów :

  • Bukmacherzy ograniczają stawki (generalnie kilkaset zł ) i nie zawsze możesz postawić podwojonej stawki przy kolejnym zakładzie
  • Twój portfel nie jest bez dna. W przeciwnym razie, nasze porady Ci się nie przydadzą.

Jedyna korzyść z Martyngału

Istnieje jednak pewien powód do skorzystania z tej metody ! Bukmacherzy często oferują Ci bonus, który musisz postawić wiele razy, po wysokich kursach, aby móc go wypłacić. Użyj metody Martyngału w tej sytuacji i odblokuj bonus ! Możesz w ten sposób szybko odblokować bonus, ryzykując jedynie utratę sumy oferowanej przez bukmachera.