bet365 Bet365

bet365
Polecamy doświadczonym graczom
Ogólna ocena : 8/10

Nasza opinia dotycząca Bet365

Stworzony w 2001 roku, Bet 365 szybko znalazł swoje miejsce w szeregu z innymi stronami do gier online. Oferta bet365.com obejmuje obecnie cały świat i proponuje zakłady w 20 językach. To bukmacher, który poświęca wiele uwagi dyscyplinom amerykańskim , takim jak NFL, NHL, MLB czy NBA. Portal nie podlega ograniczeniom i oferuje doskonałe kursy oraz dużą ilość zakładów w wielu międzynarodowych dyscyplinach sportowych.

Innym bardzo atrakcyjnym aspektem tej strony, jest super bonus na powitanie o maksymalnej wysokości 200 zł

Poszczególne oceny dla Bet365

Oferowany bonusOferowany bonus
8/10Bet365 oferuje Ci bonus na powitanie o wysokości 200 zł. Wystarczy, że się zarejestrujesz i dokonasz pierwszego depozytu o minimalnej wartości 20 zł. Otrzymasz e-mailem kod bonusowy, który pozwoli Ci na odebranie kwoty równej 100% pierwszej wpłaty.
Oferta zakładów na piłkę nożnaOferta zakładów na piłkę nożna
9/10Bet365 pozwala postawić zakłady w wielu piłkarskich mistrzostwach, zarówno narodowych jak i międzynarodowych. Różnorodność i liczba zakładów dostępnych przy każdym spotkaniu zadowoli nie jednego amatora piłki nożnej. Różnorodność zakładów z okazji wielkich wydarzeń jest również imponująca. Bet365 oferuje także ponad 60 typów zakładów dla mniejszych lig jak np. Liga Adelante czy ChampionShip.
Poziom kursów na piłkę nożnąPoziom kursów na piłkę nożną
9.5/10Z naszych analiz wynika, że Bet365 oferuje najlepsze kursy piłkarskie. Są one wysokie nie tylko w kategorii 1x2, ale również przy zakładach mniej popularnych takich jak +/- 2.,5 goli, lub wynik do przerwy / koniec meczu. Jeżeli chodzi o Ekstraklasę, średnia prowizja wynosi jedynie 7%. Jeżeli szukasz najwyższych kursów, znajdziesz je na Bet365.com !
Zakłady na żywoZakłady na żywo
8.5/10Jeżeli chodzi o zakłady na żywo, ich kursy są nieznacznie niższe od tych przy zakładach postawionych przed meczem, jednak w dalszym ciągu pozostają one bardzo interesujące i są z reguły powyżej średniej rynkowej !Interfejs i czat na żywo nie są najlepiej zoptymalizowane, za to prawdziwym atutem Bet365 jest streaming video na żywo.
Transakcje finansoweTransakcje finansowe
9/10W przypadku depozytów, Bet365 oferuje popularne sposoby dokonywania transakcji, takie jak Paypal. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo i kradzież danych, portal jest doskonale zabezpieczony. Transakcje są szyfrowane, a informacje dotyczące płatności są przejrzyste. Jest to standardowy model u bukmacherów !
NawigacjaNawigacja
7.5/10Bez wątpienia największą wadą strony jest wybór: jest on tak ogromny, że znalezienie danego zakładu bywa po prostu czasochłonne. Portal oferuje wiele informacji, być może zbyt wiele, co może stanowić przeszkodę dla początkującego gracza. Bet365 jest bukmacherem przeznaczonym szczególnie doświadczonym graczom.
Obsługa klientaObsługa klienta
7.5/10Aby uzyskać dostęp do czatu na żywo wystarczy jedno kliknięcie myszy na stronie głównej, również obsługa klienta jest bardzo szybka i pomocna. Możesz również skontaktować się z Bet365 drogą e-mailową, telefoniczną lub za pomocą faksu.
Ogólna ocenaOgólna ocena
8/10
 
Bet365 jest idealną stroną dla doświadczonych graczy poszukujących złożonych zakładów sportowych o potencjalnie dużym zysku ! Bet365 nie jest za to przygotowany na monitorowane wprowadzanie nowicjuszy do świata zakładów sportowych. Jeżeli jednak postawiłeś już w nim pierwsze kroki, musisz wiedzieć, że jest to jeden z najlepszych bukmacherów dostępnych na polskim i światowym rynku !

Bet365 w skrócie

Strona legalna i autoryzowana w Polsce
Live Streaming
Lotto
Minimalny depozyt1 PLN
Minimalna stawka 1 PLN
Środki płatnościvisamastercard moneybookersneteller

Zobacz w jaki sposób oceniamy

Autor testu - bukmacherskie.