sportingbet Sportingbet

sportingbet
Bezkonkurencyjna oferta zakładów piłkarskich
Ogólna ocena : 8.5/10


Nasza opinia dotycząca Sportingbet

Sportingbet dysponuje solidną reputacją w sieci. W serwisie można znaleźć Ekstraklasę, Ligue 1/2 oraz wiele innych rozgrywek europejskich. Bukmacher daje do dyspozycji wiele nietypowych zakładów : imię strzelca, czas pierwszego gola... wszystkie jasne i przejrzyste.

Sportingbet.com to portal wysokiej jakości ! Nawigacja jest płynna i intuicyjna, zakłady na żywo działają bez zarzutów, a liczne statystyki pomagają w typowaniu. Wszystko to powoduje, że Sportingbet jest bukmacherem bardzo łatwym i przyjemnym w obsłudze. Jako nowy gracz masz również szansę na 400 złotowy bonus !

Poszczególne oceny dla Sportingbet

Oferowany bonusOferowany bonus
9/10Oferta promocyjna Sportingbetu to zakład bez ryzyka o wartości 400 złotych.
Oferta zakładów na piłkę nożnaOferta zakładów na piłkę nożna
9.5/10Sportingbet proponuje imponującą ilość różnych rozgrywek. Czasem, ze względu na tak dużą ilość, ciężko się w tym wszystkim odnaleźć. Oferta zakładów jest również obfita i liczy średnio 40 typów.
Poziom kursów na piłkę nożnąPoziom kursów na piłkę nożną
8/10Kursy proponowane na portalu są całkiem niezłe, być może nie są to najkorzystniejsze kursy dostępne w sieci, ale są wystarczająco wysokie by przyciągnąć licznych graczy.
Zakłady na żywoZakłady na żywo
8/10Jeżeli chodzi o zakłady na żywo, serwis proponuje dość sporo spotkań. Kursy na te mecze znajdują się nieco ponad średnią rynkową. Jedyne czego żałujemy to przestarzałość interfejsu Live. Sportingbet proponuje również ciekawy tryb Wirtualny Futbol, w którym możesz obstawiać fikcyjne / wirtualne spotkania piłkarskie, generowane przez komputer.
Transakcje finansoweTransakcje finansowe
9/10Sportingbet nie pobiera prowizji od transakcji. To wielka zaleta ! Aby wpłacić lub wypłacić pieniądze, Sportingbet daje Ci do dyspozycji najpopularniejsze sposoby płatności z wyjątkiem serwisu Paypal, który został zastąpiony usługą Click2Pay.
NawigacjaNawigacja
8/10Nawigacja nie jest mocną stroną serwisu. Organizacja strony nie zawsze jest przejrzysta, podobnie jest z systemem wyboru zakładów. To główny aspekt bukmachera do poprawy !
Obsługa klientaObsługa klienta
8/10Jakość obsługi klienta jest kolejnym atutem Sportingbet. Strona proponuje komunikacje drogą mailową, telefoniczną oraz za pomocą czatu na żywo dostępnego 24/24h. Sportingbet wkłada dużo starań w usatysfakcjonowanie klientów co widać po zaangażowaniu obsługi klienta.
Ogólna ocenaOgólna ocena
8.5/10
 
Sportingbet posiada solidną reputacje dzięki ofercie korzystnych kursów oraz dużej ilości dostępnych rozgrywek i dyscyplin. Siła Sportingbetu znajduje się przede wszystkim w różnorodności proponowanych zakładów i wydajnej obsłudze klienta.

Sportingbet w skrócie

Strona legalna i autoryzowana w Polsce
Live Streaming
Lotto
Minimalny depozyt30 PLN
Minimalna stawka 0.5 PLN
Środki płatnościvisamastercard moneybookersneteller

Zobacz w jaki sposób oceniamy

Autor testu - bukmacherskie.