expekt Expekt

expekt
Kursy Expekt należą do najkorzystniejszych w sieci
Ogólna ocena : 5/10

Nasza opinia dotycząca Expekt

Expekt to jeden z najpopularniejszych bukmacherów internetowych w Europie. Liczy ponad 1,5 mln klientów na całym świecie, a jego interfejs jest dostępny w ponad 20 językach. Expekt dołączył do grupy Mangas Gaming (BetClic) w 2009 roku, co jest dodatkową gwarancją solidności.

Siłą Expekt jest jakość strony internetowej. Interfejs jest szybki i łatwy w obsłudze. Kursy proponowane na portalu są bardzo konkurencyjne a bonus, do 222 zł, należy do najbardziej interesujących. Jedyną wadą jest dość ograniczona ilość zakładów.

Poszczególne oceny dla Expekt

Oferowany bonusOferowany bonus
7/10Expekt.com oferuje bonus od depozytu w wysokości 222 zł ! Bukmacher przyzna Ci 100% bonusu po pierwszym depozycie. To nietypowy bonus, musisz wpierw postawić jego trzykrotną wartość zanim będziesz mógł go wypłacić.
Oferta zakładów na piłkę nożnaOferta zakładów na piłkę nożna
8.5/10Wybór rozgrywek na expekt.com jest dość szeroki, a kursy są zróżnicowane. Jednak różnorodność zakładów zależy w dużej mierze od prestiżu meczu na który chcesz postawić. Choć na najważniejsze spotkania proponują aż 70 zakładów, to zdarza się, że nie ma ich nawet 20 w przypadku mniejszych spotkań.
Poziom kursów na piłkę nożnąPoziom kursów na piłkę nożną
9/10Kursy bukmachera należą do najhojniejszych w sieci. Można zaobserwować szczególnie wysokie kursy przy zakładach typu 1X2.
Zakłady na żywoZakłady na żywo
7/10Pod względem ergonomii, zakłady na żywo na expekt.com nie należą do najlepszych. Ilość dostępnych rozgrywek jest nieco ograniczona a różnorodność zakładów na żywo jest niewystarczająca w stosunku do konkurencyjnych bukmacherów.
Transakcje finansoweTransakcje finansowe
7/10Unikaj depozytów za pomocą karty kredytowej jeżeli chcesz uniknąć prowizji w wysokości 2,5% ! Radzimy wybrać środek płatności innego typu, jak np. Moneybookers czy NETeller - które są dostępne za darmo. Jeżeli martwisz się o bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, bez obaw ! Expekt jest dobrze zabezpieczonym bukmacherem i gwarantuje brak przykrych niespodzianek.
NawigacjaNawigacja
9/10Otwierając stronę od razu czuć, że nawigacja jest łatwa i płynna. Bez problemu odnajdziesz interesujące Cię rozgrywki czy mecze. W przyjemnej nawigacji pomaga również krótki czas ładowania strony.
Obsługa klientaObsługa klienta
7/10Obsługa klienta nie wypadła najlepiej w naszych testach. Nie znaleźliśmy czatu na żywo ani bezpłatnej linii telefonicznej. Usługa ta jest dostępna, codziennie, ale wyłącznie w godzinach od 9h do 18h. Również czas oczekiwania na wysłanego maila jest nie najlepszy, czasem czekaliśmy ponad 24h.
Ogólna ocenaOgólna ocena
5/10
 
W ogólnym rozliczeniu bukmacher wypada OK, w dużej mierze dzięki korzystnym kursom vis-a-vis większości konkurencji. Strona ogólnie nie zawodzi, lecz jeżeli typowanie na żywo to dla Ciebie ważny element, polecamy skorzystać z oferty innego bukmachera.

Expekt w skrócie

Strona legalna i autoryzowana w Polsce
Live Streaming
Lotto
Minimalny depozyt15 PLN
Minimalna stawka 1 PLN
Środki płatnościvisamastercard moneybookersneteller

Zobacz w jaki sposób oceniamy

Autor testu - bukmacherskie.