unibet Unibet

unibet
Unibet to gwarancja jednych z najlepszych kursów na polskim rynku
Ogólna ocena : 8/10

Nasza opinia dotycząca Unibet

Unibet posiada wiele atutów. Spośród nich szczególnie wyróżniają się wyższe kursy na zakłady mieszane i na polskie rozgrywki, oraz jeden z lepszych pakietów usług dostępnych w sieci (Live Streaming, różnorodność zakładów i dyscyplin, itd).

Portal Unibet proponuje również wiele promocji, jak np. refundacje zakładów przy poszczególnych spotkaniach. Do nich dorzuca się bonus rejestracyjny, który wynosi 123 zł.

Poszczególne oceny dla Unibet

Oferowany bonusOferowany bonus
6/10Unibet oferuje Ci jeden darmowy (refundowany w razie przegranej) zakład o wartości 123 zł. Pierwszą połowę otrzymasz natychmiastowo, drugą po zatwierdzeniu konta.
Oferta zakładów na piłkę nożnaOferta zakładów na piłkę nożna
7/10Ofertę zakładów piłkarskich Unibet zaliczamy do średnich. Na stronie prezentowane są przede wszystkim główne rozgrywki europejskie, między innymi Ekstraklasa, Puchar Polski, Ligue 1, Ligue 2. Z ilością dostępnych zakładów bywa różnie, z reguły do wyboru jest około 30 typów.
Poziom kursów na piłkę nożnąPoziom kursów na piłkę nożną
8.5/10Unibet oferuje z reguły średnie kursy. Za to kursy przy zakładach mieszanych wypadają o wiele lepiej. Unibet oferuje wzmocnione kursy przy zakładach mieszanych, które biją większość konkurencji. Ponadto w każdy czwartek, od 18h do 22h, na portalu można napotkać różnorakie promocje (np. Happy Hour Ligue 1). Strona proponuje naprawdę korzystne kursy dla niektórych lig europejskich !
Zakłady na żywoZakłady na żywo
8/10Oferta Live Bettingu Unibetu jest satysfakcjonująca. Proponowane spotkania są liczne, a interfejs reaguje błyskawicznie. Kursy pozostają jednak nieco niższe przy tego typu zakładach. Dostępne spotkania można również śledzić dzięki opcji Video Streaming (piłka nożna, tenis...). Jakość video jest bardzo satysfakcjonująca, co jest jednym z głównych atutów strony.
Transakcje finansoweTransakcje finansowe
7.5/10 Jedynymi akceptowanymi formami płatności są karta kredytowa (Visa, MasterCard) i Moneybookers. Trzeba jednak zaznaczyć, że Unibet nie pobiera żadnych prowizji od transakcji.
NawigacjaNawigacja
8/10 Strona Unibetu nie wiele różni się od konkurencji pod względem nawigacji i komfortu użytkowania. Unibet jest stroną dość klasyczną, kierując Cię w raczej prosty sposób do wybranych przez Ciebie zakładów. Strona reaguje szybko, co szczególnie doceniliśmy podczas zakładów na żywo.
Obsługa klientaObsługa klienta
8.5/10Obsługa klienta poprawiła się wraz z pojawieniem się czatu na żywo (dostępny każdego dnia od 13h do 19h) oraz, darmowej zielonej linii (0805 025 532). Linia jest dostępna dla polskich graczy w godzinach od 10h do 22h. Z obsługą klienta można również skontaktować przy pomocy standardowego e-maila.
Ogólna ocenaOgólna ocena
8/10
 
Atuty Unibetu są niezaprzeczalne: wyższe kursy dla Ekstraklasy oraz pakiet Live ! Unibet to naprawdę świetny wybór !

Unibet w skrócie

Strona legalna i autoryzowana w Polsce
Live Streaming
Lotto
Minimalny depozyt20 PLN
Minimalna stawka 1 PLN
Środki płatnościvisamastercard moneybookersneteller

Zobacz w jaki sposób oceniamy

Autor testu - bukmacherskie.