betclic Betclic

betclic
Przystępny bukmacher dla początkujących
Ogólna ocena : 8.5/10

Nasza opinia dotycząca Betclic

Utworzony w 2005 roku (obecnie grupa Mangas Gaming) Betclic jest jednym z największych bukmacherów w Europie. Jest to pewna strona, która posiada dużą liczbę licencji na zakłady spotowe.

Specjaliści od samego początku wspierają rozwój portalu. Betclic.com proponuje wiele typów zakładów po korzystnych kursach, w szczególności gdy chodzi o specjalność strony - piłkę nożną.

Betclic jest bez wątpienia najlepszym bukmacherem dla początkujących ! Strona jest szybka i prosta w obsłudze. Nawigacja jest intuicyjna a postawienie zakładu jest bardzo proste. W dodatku znajdziesz również wiele pomocnych rubryk, które pomogą Ci przy stawianiu pierwszych zakładów.

Poszczególne oceny dla Betclic

Oferowany bonusOferowany bonus
9/10Betclic proponuje pierwszy zakład bez ryzyka aż do 200 złotych. Jest to przejrzysta oferta z bonusem łatwym do otrzymania.
Oferta zakładów na piłkę nożnaOferta zakładów na piłkę nożna
8/10Betclic doskonale obejmuje Polską Ekstraklasę. Zagraniczne rozgrywki są również w ofercie, w szczególności Europejskie i Południowo Amerykańskie Ligi i Puchary. Wszystkie mecze z tych rozgrywek są proponowane. Podstawowe rodzaje zakładów są dostępne przy każdym spotkaniu, a oferta rozwija się z każdym dniem o dodatkowe typy, takie jak Draw no Bet czy kombinacja wyniku i liczby bramek.
Poziom kursów na piłkę nożnąPoziom kursów na piłkę nożną
8/10W tej dziedzinie, Betclic.com mieści się w średniej. Stopa zwrotów w piłce nożnej, wynosi średnio 88%. Jest ona jednak wyższa przy pewnych rozgrywkach, np. Ligue 1 czy Ekstraklasa, gdzie bukmacher proponuje z reguły wyższe kursy niż konkurencja.
Zakłady na żywoZakłady na żywo
8/10Interfejs jest łatwy w obsłudze i wygodny w użyciu. Jednak żałujemy zbyt małej ilości zakładów na żywo dostępnych w Ekstraklasie. Chcielibyśmy również zobaczyć wzrost kursów zakładów na żywo.
Transakcje finansoweTransakcje finansowe
8/10Portal udostępnia większość sposobów wpłaty i wypłaty pieniędzy. Jedyny minus to 2% marża pobierana przy depozytach poniżej 100 złotych, wykonywanych za pomocą karty kredytowej. Na Betclic.com najlepiej sprawdzają się transakcje przy pomocy elektronicznego portfela typu Moneybookers.
NawigacjaNawigacja
9/10Bukmacher został przede wszystkim stworzony z myślą o początkujących graczach i jest więc szczególnie łatwy w obsłudze. Strona jest szybka a postawienie zakładu jest naprawdę dziecinnie proste. Właśnie ta "prostota" jest jedną z większych zalet strony.
Obsługa klientaObsługa klienta
8/10Z Betclic.com możesz skontaktować się na wiele sposobów: e-mailem, telefonicznie bądź przy pomocy czatu dostępnego 24h/24. Według naszego testu, obsługa klienta odpowiada na e-maile w umiarkowanym tempie, średnio w przeciągu 4 godzin. Dla tych najbardziej niecierpliwych, czat zdaje się być najlepszym rozwiązaniem, gdyż odpowiedź dostaje się niemal natychmiastowo, bądź po kilku minutach.
Ogólna ocenaOgólna ocena
8.5/10
 
Betclic to bardzo dobry bukmacher dysponujący obszerną ofertą zakładów sportowych. Jest to naprawdę idealna strona by rozpocząć zabawę dzięki świetnemu bonusowi, pozwalającemu wypróbowanie swych sił bez większego ryzyka. Polecamy tego bukmachera bez zastanowienia !

Betclic w skrócie

Strona legalna i autoryzowana w Polsce
Live Streaming
Lotto
Minimalny depozyt15 PLN
Minimalna stawka 0.5 PLN
Środki płatnościvisamastercard moneybookersneteller

Zobacz w jaki sposób oceniamy

Autor testu - bukmacherskie.