bet-at-home Bet at home

bet-at-home
Ogromna ilość dostępnych rozgrywek !
Ogólna ocena : 8/10

Nasza opinia dotycząca Bet at home


Bet at Home to weteran zakładów sportowych online. Oferta serwisu zawiera ogromną paletę dostępnych zakładów, dzięki wielkiej ilości proponowanych rozgrywek !

Jeżeli jesteś amatorem sportów zimowych (skoki narciarskie, biatlon), bilardu czy futsalu, Bet At Home błyskawicznie stanie się Twoim ulubionym bukmacherem ! Nawet niewielkie doświadczenie w tych dyscyplinach pozwoli Ci wywęszyć niezły interes w postaci Value Betu.

Portal utworzony w 1999 r. jest jednak przestarzały. Kursy także nie są zachwycające i z reguły znajdują się poniżej średniej rynkowej.

Skorzystaj już dziś z bonusu na pierwszy zakład, w wysokości 350 złotych. Kod bonus : FIRST !

Poszczególne oceny dla Bet at home

Oferowany bonusOferowany bonus
7/10Bet at home oferuje Ci bonus przy pierwszym depozycie ! Aby z niego skorzystać złóż dowolny depozyt i uzyskaj 50% tej kwoty, maksymalnie 350 zł, na rozpoczęcie zabawy.
Oferta zakładów na piłkę nożnaOferta zakładów na piłkę nożna
6/10Oferta zakładów Bet At Home jest jedną z najlepszych, być może nawet najlepszą na rynku ! Liczba rozgrywek i zakładów piłkarskich jest imponująca. Bet At Home wyróżnia się przede wszystkim dzięki ekskluzywnym dyscyplinom, których próżno szukać u innych bukmacherów.
Poziom kursów na piłkę nożnąPoziom kursów na piłkę nożną
6/10Spójrzmy prawdzie w oczy: kursy proponowane przez Bet At Home są po prostu słabe. Generalnie są one o wiele niższe niż u konkurencji. Jednak jeżeli interesujesz się mniej popularnymi dyscyplinami, lub rozgrywkami, z pewnością znajdziesz na Bet at Home sporo okazji do wzbogacenia się.
Zakłady na żywoZakłady na żywo
7/10LiveBetting serwisu cechuje się dość nieciekawą konstrukcją. Portal nadrabia to udostępniając wybrane mecze na platformie Video Streamingu i choć jest ich nie wiele, to prezentowane wydarzenia są interesujące (np. 1/2 finały Masters 1000). Kursy na żywo mieszczą się w średniej rynkowej, a postawienie zakładu jest stosunkowo proste i szybkie. Jednak mimo tego, zakłady na żywo proponowane przez portal Bet at Home zaliczamy do dość ograniczonych.
Transakcje finansoweTransakcje finansowe
6.5/10Aby dokonać depozytu możesz skorzystać z popularnych metod, takich jak karta kredytowa, przelew bankowy bądź NETeller. Możesz również wypłacić fundusze korzystając z usługi Skrill (Moneybookers) oraz z innych, wyżej wymienionych środków. Bet At Home pobiera 2% marży przy depozycie poniżej 100 zł wpłacanym przy pomocy karty kredytowej, za to jeżeli korzystasz z innych środków płatności, serwis nie pobiera dodatkowych opłat.
NawigacjaNawigacja
8/10Nawigacja po serwisie nie jest mocną stroną Bet at Home. Szata graficzna strony jest ogólnie przestarzała. Nawigacja bywa uciążliwa, a znalezienie interesującego Cię spotkania potrafi być czasochłonne. Wielu graczy zgubiło się w ogromie informacji dostępnych na stronie.
Obsługa klientaObsługa klienta
8/10Telefon, e-mail oraz czat na żywo to dziś standard kontaktowania się z obsługą klienta i z Bet At Home nie jest inaczej. Jednak jeżeli chcesz skontaktować się z doradcą za pomocą czatu, musisz uzbroić się w cierpliwość, gdyż czas oczekiwania potrafi przekroczyć kilka dobrych minut.
Ogólna ocenaOgólna ocena
8/10
 
Bet At Home jest przede wszystkim przeznaczony dla tych graczy, których interesują przede wszystkim mniej popularne dyscypliny sportowe i związane z nimi wydarzenia. Miłośnicy sportów zimowych, golfa czy futsalu będą tu szczęśliwi !

Bet at home w skrócie

Strona legalna i autoryzowana w Polsce
Live Streaming
Lotto
Minimalny depozyt1 PLN
Minimalna stawka 1 PLN
Środki płatnościvisamastercard moneybookersneteller

Zobacz w jaki sposób oceniamy

Autor testu - bukmacherskie.